Akrilik & Corian@ Tezgah Ankara

 
 Acrylic Solid Surface ( Akrilik Masif Yüzey Taş ) pratiklik, dayanıklılık ve zerafeti birlikte sunan yüksek performanslı bir yüzey malzemesidir. Kişiye özel tasarıma imkan veren yapısıyla tarzınızı yansıtmanızı mümkün kılan mükemmel bir üründür. 100 % Acrylic Solid Surface plakalar her tür tasarıma uygun olarak işlenebilir, ısıyla şekillendirilebilir ( thermoforming ) , Cnc makineler ile taranabilir, dekupe edilebilir . Cam, seramik, ahşap, paslanmaz çelik gibi tüm moden yüzey malzemeleri ile kolayca uyum sağlar.
100 % Acrylic Solid Surface yüksek performanslı Acrylic ( Akrilik ) reçine ile Doğal olan ATH ( Aluminum Tri-hydrat ) karışımından oluşur. 
Masif yapısı malzemenin tüm kalınlığı
(12 mm ) boyunca aynı renk ve dokutya sahip olmasını sağlar.Böylece rengi solmaz, çizilsede alttan aynı renk ve doku sebebi ile neticesi çok güzel olan sonuçlar ortaya çıkar. Gözeneksiz olması sebebi ile koku ve bakteri yapmaması en güzel özelliklerinden birisidir.Mimarlar, İç mimarlar ve tasarımcı olanak veren lüx standartları ile sınırları  zorlamaktadır.Daima hizmet kalitesine eşdeğer ürünlerin, üretimlerin ve projelerin sözcüsü olan 
aRGe Mobilya ve Akrilik Tasarım, bugün üstün özelliklere sahip aRGe Mobilya ve Akrilik Tasarım olarak Ana Bayiliği buluan  LG ( hi macs® ) ile beraber talep oldukca Tristone®, Hanex®, Corian®, Koryan®, Samsung® markalarını sizlere ulaştıran güvenilir temsilcisidir.

akrilik tezgah, akrilik tezgah fiyatları, Akrilik mutfak tezgahı nasıl yapılır, Akrilik tezgah nedir, Akrilik tezgah kullanımı, Akrilik tezgah temizliği, Akrilik nedir, Akrilik tezgah fiyat listesi, Akrilik tezgah içeriği nedir gibi soruların cevpalarını anında alabileceğiniz teknik ekibimiz hazır beklemektedir.
 
En iyi Mutfak Tezgah, En iyi Mutfak  Modelleri ve sorunsuz bir proje yönetimi için İç Mimarlarımız ile çözüm ortağınız, Arge Mobilya ve akrilik ailesi olarak Akrilik Tezgah, Akrilik Mutfak dolabı ve Mutfak Tezgahları konusunda kendimizi hazır tutmaktayız.
 
X